درباره RAINEY

شرکت رینی یکی از اولین تولید کنندگاه گن های مخصوص بعد از جراحی با درجه مدیکال می باشد، دفتر اصلی شرکت در آتلانتا-جورجیا آمریکا می باشد و در حال حاضر با تولید انواع گن های مخصوص جراحی و صادرات به بیش از 70 کشور دنیا یکی از بزرگترین تولید کنندگان گن های مخصوص جراحی می باشد.
تمام محصولات رینی در امریکا و در کارخانه مجهز ما تولید می شود.

شرکت مرهم آریا نیکان به عنوان تنها نمانده رسمی شرکت رینی در ایران  می باشد.شرکت مرهم در حوضه تجهیزات پزشکی، برگزاری تورهای علمی از سال 1389 فعال می باشد.

آقای راسل رینی

شرکت رینی  با بیش از 20 سال تجربه در سال 1998 توسط طراح لباس مطرح آقای راسل رینی تأسیس شد. راسل در ابتدا در صنعت لباس زیر مشغول به کار بود و در اوایل دهه 1990 با یک جراح همکاری کرد تا یک گن مخصوص بعد از جراحی با طرحی کارامد تر برای صنعت زیبایی جراحی که بسیار رو به رشد است طراحی کند. پس از تحقیقات زیاد، او گن آستین و گن هایی را توسعه داد که اکنون به عنوان یک محصول شناخته شده در این صنعت می شوند. این محصولات شامل گن های زنانه، گن های مخصوص تزریق چربی، سوتین های مخصوص و انواع گن های مردانه می باشد.

کارخانه رینی در آتلانتا

بعد از طراحی، گن های ما در کارخانه‌ی رینی به صورت تولید انبوه در آتلانتا، جورجیا تولید می‌شوند. امکانات پیشرفته‌ی فناوری ما، محصولات با کیفیت بالا را با سرعتی بهینه‌تر تحویل می‌دهند.

آخرین اخبار ما را مشاهده کنید